Neoweb.nl

Klonen

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline achtervliet

  • *
  • 10
  • +13/-0
  • Dit forum is het helemaal !
Klonen
« on: December 16, 2003, 11:50:09 AM »
Klonen, Kloneren, Clonen of Cloneren. (ik weet het niet)
Ik zag laatst de film 'the sixth day'. Waarin Arnie Terminator wordt gecloneerd.
Ze maakten daar in 2 uur een volledig kloon!
En dan kopieerden ze ook nog via een ingenieus apparaatje alle herinneringen van het orgineel naar de clone.

In hoeverre is dit pure onzin, of juist realiteit aan het worden?

Kunnen ze gedachten al opslaan?

Offline Benontherock

  • *****
  • 436
  • +135/-52
  • Gender: Male
  • Hij is fijn!
Re:Klonen
« Reply #1 on: April 08, 2004, 09:31:35 PM »
In 1 woord samengevat :-\.............................NEE!!!!!!!
« Last Edit: April 08, 2004, 09:31:50 PM by Benontherock »
Denk positief, denk creatief, denk realistisch, kortom denk goed ;)

Offline bastheboss

  • *****
  • 409
  • +70/-16
  • Gender: Male
  • *360*
Re:Klonen
« Reply #2 on: April 09, 2004, 09:57:45 AM »
Er was toch vorig jaar een amerikaanse organisatie die zeiden dat ze een menselijke kloon hadden gemaakt??

Het lijkt mij volkomen nutteloos wat heb je nou aan meer mensen als we al te veel mensen hebben. Je kan beter goede robots maken want die gehoorzamen zolang ze geen AI hebben

Offline Benontherock

  • *****
  • 436
  • +135/-52
  • Gender: Male
  • Hij is fijn!
Re:Klonen
« Reply #3 on: April 09, 2004, 02:08:19 PM »
Ja degene die dat beweerd hebben waren van een culte die geloofd dat wij het evenbeeld zijn van buitenaardse wezens plus ze laten geen DNA tests afleggen van dat kind en de kloon omdat ze het niet ethies vonden.

Geloof je toch zeker zelf niet. :-\
« Last Edit: April 09, 2004, 02:08:36 PM by Benontherock »
Denk positief, denk creatief, denk realistisch, kortom denk goed ;)

Offline bastheboss

  • *****
  • 409
  • +70/-16
  • Gender: Male
  • *360*
Re:Klonen
« Reply #4 on: May 03, 2004, 09:50:35 AM »
www.rael.org

Dit is de organistatie die zeggen dat ze een mens hebben gekloond. Ze geloven onderandere dat de de mensheid 25.000 jaar geleden door aliens is gekloond

Offline Benontherock

  • *****
  • 436
  • +135/-52
  • Gender: Male
  • Hij is fijn!
Re:Klonen
« Reply #5 on: May 03, 2004, 03:09:04 PM »
Ja en ze laten geen DNA test toe om hun claim te bevestigen omdat ze vinden dat je het kind en familie ermee traumatiseerd ofzo  ???

Dat is genoeg bewijs voor mij dat zij hartstikke gek in hun hoofden zijn en dat de claim dus niet waar is.
Denk positief, denk creatief, denk realistisch, kortom denk goed ;)

Offline Vredenburg

  • ***
  • 121
  • +19/-1
  • Dit forum is het helemaal !
Re: Klonen
« Reply #6 on: November 23, 2004, 12:51:59 PM »
Geen meerderheid in VN voor totaal kloonverbod

Het is de VS, daarbij gesteund door het Vaticaan en een zestigtal andere, overwegend katholieke landen niet gelukt om de VN te overtuigen van een totaal verbod op het klonen van menselijke cellen.
Een voorstel met die strekking haalde vrijdag in de plenaire vergadering van de VN (191 lidstaten) geen meerderheid. Naar verluidt zal verder gezocht worden naar een compromis dat beide partijen verzoent in een verklaring. Tot een -bindende- conventie zal het evenwel niet komen.

Offline luutje

  • *
  • 5
  • +9/-1
  • Gender: Female
  • FRET, de beste uitvinding sinds het gesneden brood
Re: Klonen
« Reply #7 on: December 22, 2004, 12:51:50 PM »
Ik vind toch wel degelijk verschil zitten in het klonen van menselijke cellen en het klonen van een mens. Daarnaast kunnen gekloonde menselijke cellen goed toegepast worden door medici terwijl een menselijke kloon eigenlijk geen nut heeft.

Offline harbosma

  • *****
  • 912
  • +160/-22
  • Gender: Male
  • Verleg de grenzen op Neoweb!
Re: Klonen
« Reply #8 on: January 13, 2005, 09:50:01 PM »
Helemaal mee eens.

Onderzoek en experimenten naar het klonen van menselijk weefsel moet worden gestimuleerd! Het kan enorm handig zijn voor medische toepassingen.
"One small step for man, one giant leap for mankind"

Offline KrisHazard

  • *
  • 2
  • +0/-0
  • Gender: Male
Re: Klonen
« Reply #9 on: November 27, 2007, 03:59:06 PM »
Die lui zijn echt knettertje  :D
"Op 13 december 1973 nam een bezoeker van een andere planeet contact op met een Franse journalist Raël genaamd. Hij vroeg Raël om een Ambassade te bouwen om hen opnieuw op Aarde te verwelkomen.

Het buitenaardse wezen was ongeveer één meter twintig lang, had lang donker haar, amandelvormige ogen, een olijfachtige huidskleur en straalde harmonie en humor uit."

'T was zeker een of andere liliputter ;)

Dit heeft in het totaal niets te maken met kloneren....