0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
" Hout neemt CO2 op tijdens de groei, en geeft niets (zelfs geen promille) meer af tijdens de verbranding. Gesloten cyclus dus. (Hmmmm. Neutraal?)"je eigen woorden ,noem mij 1 soort hout dat CO2 opneemt...ja OPNEEMT...het is blad en wel te verstaan GROEN blad wat CO2 opneemt en het opslaat ja je leest het goed OPSLAAT in het hout. ongeloofelijk domme fout voor iemand die denkt alles te weten .jij krijgt hiervoor een + gefeliciteerd je hebt jezelf weer eens lekker voor schut gezet.
Nee dat begrijp ik niet...jijzelf ook niet,heel eenvoudig omdat het niet bestaat,zowel taalkundig als hortonomisch helemaal de plank misgeslagen.
Als ik zoveel koeite moet doen om te verklaren dat hout geen CO2 op kan nemen,maar opslaat
,waarom zou ik nog meer moeite doen om uit te leggen wat verbraandingswaarde met brandstof te maken heeft .
Ik wens je een fijne herfstvakantie toe.
wederom krijg je een plus als beloning...gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap
Dit topic gaat over slaolie dat gebruikt kan worden voor de bereiding van biodiesel. Dat daar een uitstapje gemaakt wordt naar aanverwante onderwerpen is op zich geen probleem, maar laten we de strijdbijl begraven.
Jullie hebben allebei een beetje gelijk
Quote from: Harrie on October 30, 2010, 09:01:05 PMNee dat begrijp ik niet...jijzelf ook niet,heel eenvoudig omdat het niet bestaat,zowel taalkundig als hortonomisch helemaal de plank misgeslagen.hortonomisch? Gefeliciteerd. Het is je gelukt om een niet bestaand woord te bedenken dat wereldwijd(!) slechts 1(!) reactie oplevert in Google: http://www.google.nl/search?q=hortonomischQuoteAls ik zoveel koeite moet doen om te verklaren dat hout geen CO2 op kan nemen,maar opslaatNee, hout slaat geen CO2 op, het heeft CO2 nodig tijdens de groei. Zoals ik al vermeldde. Hout slaat slechts de C op van de CO2...... (En geeft bij verbranding weer exact dezelfde hoeveelheid CO2 vrij. CO2 neutraal dus)Quote ,waarom zou ik nog meer moeite doen om uit te leggen wat verbraandingswaarde met brandstof te maken heeft .Dat was dan ook de vraag niet. De vraag was of je jouw stelling kon onderbouwen dat het feit of iets al dan niet CO2 neutraal is afhankelijk is van de verbrandingswaarde. Logischerwijze lukt je dat uiteraard niet.QuoteIk wens je een fijne herfstvakantie toe.Jij ook. (School is al zo lang geleden dat ik me dat vrijwel niet meer voor de geest kan halen, en werken doe ik ook al een aantal jaar niet meer. Reken zelf maar uit.)Quotewederom krijg je een plus als beloning...gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapHet feit dat jij blijkbaar het aantal plussen of minnen belangrijk vindt zegt meer dan genoeg over jouw niveau.
Ik zal alles verklapen...Hortonomie is een wetenschap ,je zou het kunnen vergelijken met plantkunde alleen iets uitgebreider,ga je googlen op hortonomie,is het aantal hits ook niet echt groot.Toch is he zo dat Wageningen 1 van de meest bekende opleidingscentra is voor hortonomen en naar mijn bescheiden mening 1 van de beste.Dan de verbrandingswaarde:Het winnen,verwerken ,oplsag en transport van 1 liter olie kost aanzienlijk minder dan de zelfde hoeveelheid hout als je de verbrandingswaarde vergelijkt.Zo dat was dat en nu niet gaan zitten hameren op iets waar je niet op voorbereid was