Neoweb.nl
Neoweb wetenschapsforum. Duurzame technologie en innovatieve wetenschappelijke onderwerpen. => Informatie Technologie, Telecommunicatie (ICT) en Electronica (Alles over de Digitale Revolutie) => Gadgets & coole apparaten => Topic started by: Robert on June 19, 2006, 11:53:00 AM
-
Futuristische digitale bril voor PS3, Wii en iPod
bron:nu.nl
AMSTERDAM - De video bril van het Australische bedrijf 22Moo lijkt rechtstreeks uit een sciencefiction film te komen. Met de bril kunnen verschillende media bekeken worden.
De VG-SD, zoals de bril officieel heet heeft een geïntegreerde stereo koptelefoon.
Media
De bril kan met verschillende media omgaan. Zo herkent de bril de iPod Video direct en verschijnen de beelden van de iPod in de glazen van de bril. Daarnaast kan de bril met PlayStation (1, 2 en 3), Xbox (360), Nintendo Wii en GameCube werken. Verder kan de bril aangesloten worden op elk apparaat met AV-output, zoals dvd-spelers.
Beeldscherm
De bril bevat in de glazen een TFT LCD beeldscherm (twee in totaal dus). De schermen zijn 24 bits en van een 320x240 resolutie. De beeldverhouding is 4:3.
Accu
Via een USB-ingang kan het apparaat volledig opgeladen worden in twee uur. De accu gaat echter vier tot vijf uur mee. De bril weegt 120 gram. Voor tweehonderd euro is de gadget vanaf juli 2006 te koop.
links:
http://www.22moo.com.au/22Moo%20Video%20Glasses%20SD%20Details.htm
-
Zou zoiets niet slecht zijn voor je ogen?
-
Er zit geen CRT-scherm (electronenkanon) achter, dus dat het slecht is voor je ogen valt te bezien.
-
Zo'n virtualreality-bril of game-bril lijkt me stukken fijner dan die 360gradenhelm van Toshiba!
(http://www.neoweb.nl/forum2/index.php?action=dlattach;topic=3340.0;id=1172;image)
Zie ook:
http://www.neoweb.nl/forum2/index.php?topic=3340.0