Neoweb.nl

overnemen

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

marilyn

overnemen
« on: April 01, 2006, 03:12:58 PM »
maar wat gebeurt er dan als er geen werk meer is omdat de robot het heeft overgenomen.Dan kunnen de mensen de robots nie meer kopen en dan beteknd dat het einde van de economie can de wereld.

Offline Michiel

  • *
  • 44
  • +5/-0
Re: overnemen
« Reply #1 on: August 25, 2008, 12:18:59 PM »
De mens is altijd bang geweest dat een andere intelligente levensvorm zoals in de toekomst "een robot" zijn rol zal innemen.
Maar uiteindelijk zullen mensen geleidelijk evolueren tot robots.
De mens heeft zwakten, de mens kan niet eeuwig leven, de mens is vatbaar aan allerlei ziekten en kwalen,
de mens moet zijn kennis leren, de mens kan alleen maar leven op de aarde.
Een intelligente robot heeft die zwakten niet.
De mens wil robot worden maar wil het genot van het mens zijn niet verliezen.
Het genot van het mens is het kunnen genieten van muziek, eten, sex, sport, de aanwezigheid van andere mensen
kunst, humor, enz...
Vooralleer een mens zal evolueren tot een robot.
zal een robot aan al de behoeften van een mens moeten voldoen.
een robot zal moeten uitgerust worden mat smaakreceptoren, kunstmatige ogen, emotie,tastzin enz...
zodat het robot zijn niet verschilt van het mens zijn.
Hoe evolueert een mens nu van een mens naar een robot.
De eerste stap ligt in de geneeskunde
Men moet in staat zijn vanuit kunsmatige stoffen de bouwstenen van het menselijk lichaam na te maken.
Dit is stamceltechnologie het kunnen kweken in labo's van organen, armen, cellen enz..
zodat mensen hun defecte organen enz kunnen vervangen.
De tweede stap ligt in nanotechnologie.
Ons lichaam word verdedigd door witte bloedcellen enz, tegen kwaadaardige virussen, gezwellen en andere.
door behulp van nanotechnologie kunnen kleine machintjes die alleen onder microschopisch zicht zichtbaar zijn ons lichaam onderhouden.
Die machintjes worden ingespoten in ons bloed in verspreiden zich in ons lichaam.
Als dit gebeurd zijn we bijna onsterfelijk.
als we gewond zijn word de wonde in een fractie van tijd hersteld, als we een arm kwijt zijn groet die terug aan, we worden niet dik
de machintjes breken het teveel aan vet in het lichaam af, de huid word hersteld zodat we niet meer ouder worden.
kortom de nanomachintjes houden het verval van het menselijk lichaam tegen.
De volgende stap is robotica
Het inwendige van de mens dus alles dat niet met het oog zichtbaar is word vervangen door robotdelen.
Dit stelt de mens in staat te kunnen genieten van eten (smaakreceptoren) zonder het nodig te hebben als energie.
De mens zal zijn fysieke beperkingen kwijt zijn, hij zal verder kunnen springen,niet meer moeten slapen, zwaardere dingen kunnen tillen enz...
zonder het gevoel van vermoeidheid te hebben, saaiheid te ervaren, honger enz..
Hij zal bij het verichten van werk zijn secondaire funties kunnen uitzetten, Hij zal kennis van een beroep enz gewoon in zijn hersenen kunnen
downloaden zonder het te moeten leren, kortom hij zal perfect zijn, het ultieme streven van de mens naar perfectie zal voldaan zijn.
Er word gezegd dat het vershil tussen een robot en mens een ziel is, Maar wat wij ervaren als een ziel is gewoon ons geavanceerd zelfbewustijn.
« Last Edit: August 26, 2008, 10:51:09 AM by Robert »

Offline Benjamin23

  • ****
  • 351
  • +30/-4
  • Dit forum is het helemaal !
Re: overnemen
« Reply #2 on: August 26, 2008, 08:50:56 AM »
Dus de zintuigen kunnen vervangen worden door electronische apparaten die voor ons voelen, proeven etc.
Aan het uiteinde van die apparaten zit een draadje die 'electrische' pulsen geeft naar onze zenuwen of direct naar onze hersenen.

Waarom dan niet direct de hersenen stimuleren?
Als je zin hebt in truffel of caviaar, stuur je gewoon een paar signalen naar je hersenen waardoor die denken dat je truffel of caviaar eet.

Eigenlijk heb je dan niet meer nodig dan een bak met hersenen en electrische draadjes.
En bepaalde delen van je hersenen zijn nodig voor het aansturen van basis lichaamsfuncties, dus de hersenen kunnen ook 'gestript' worden van die overbodige ballast.

Zelfs de hele motoriek zou je kunnen weglaten, mits intelligente software begrijpt wat het moet doen als jij denkt aan 'bal vangen'. Maar waarom zou je nog een echte bal willen vangen als je dat met electrische pulsjes kunt simuleren?
Je kan de hersenen dan verder strippen en uiteindelijk houd je niet veel over.

Misschien een paar hersencellen, die denken dat ze een volwaardig persoon zijn. Maar alles is dan slechts simulatie. De informatie die normaal binnen de hersenen (chemisch) van de ene naar de andere cel wordt gestuurd kun je ook vervangen door kunstmatige signalen die worden afgegeven  door electronische apparaten.

De vraag is dan:"Welke hersencel(len) zijn verantwoordelijk voor ons ZIJN?"

Dus welke hersencellen bepalen dat wij een individu zijn, een zelfdenkend wezen??

Uiteindelijk is de essentie van de mens dan niet meer dan een theelepel vol hersencellen, aangesloten aan allerlei kunstmatige apparaten.

Offline Michiel

  • *
  • 44
  • +5/-0
Re: overnemen
« Reply #3 on: August 30, 2008, 02:02:55 PM »
De zintuigen zijn verwerkers van gegevens, en sturen die door naar de hersenen
ze zeggen dit smaakt zo, dit voelt zo, dit ziet er zo uit, enz...
Het verwerkt de informatie en stuurt die via impulsen naar onze zenuwen of direct na de hersenen.

Waarom dan niet direct de hersenen stimuleren?
Dat eist geheugenplaats.
Je verwerkt dan geen gegevens meer
Je denkt dan gewoon aan een stuk taart, en je ervaart dat je een stuk taart gegeten hebt.
zonder er één gegeten te hebben. Dit vereist geheugen het moet dan al voorgeprogameerd zijn hoe een stuk taart smaakt en de verdere beleving ervan.
Dit was gewoon een voorbeeld met een stuk taart, als je alles in deze wereld van de beleving "een bal te vangen" tot "een windbriesje"  al moet voorprogrameren.
is er niet genoeg plaats in de databank die alles opslaat.

Om volledig op simulatie te kunnen leven moet je ofwel beschikken over een zeer grote databank, je databank laten verbinden met andere databanken.
een beetje zoals het internet stel dat je pc je databank is dan kan in omdat ik gelinkt ben aan andere databanken beschikken over alle gegevens.











 

Offline sparky

  • *****
  • 323
  • +46/-4
  • Gender: Male
  • Techniek is voor iedereen!
Re: overnemen
« Reply #4 on: August 31, 2008, 05:28:48 PM »
kuch 'the Matrix'  kuch kuch  ;D