We krijgen dagelijks tussen de 1000 en 2000 bezoekers.
Dat slechts een klein deel van de bezoekers zich registreert en meedoet met de discussies is inderdaad erg jammer.
We hadden graag de drempel laag gehouden zodat iedereen, zonder zich te registreren, kan meediscussieren, maar buitenlandse SPAM-bots zetten dan dagelijks tientallen berichten over allerlei pillen, leningen en andere vunzige zaken op ons forum.
We hebben vorig jaar al aangekondigd om een grote remake te doen, maar door andere werkzaamheden zijn we hier nog steeds niet aan toegekomen.
Maar er is er al wel een hoop voorbereidend werk gedaan! Zoals het maken van nieuwe grafische layouts en het hele back-end menu.
Maar als je ideeen hebt om dit forum verder op te peppen zien wij die uiteraard graag!
En natuurlijk kun je ook een meehelpen, door bijvoorbeeld een infopage te schrijven over een bepaald onderwerp. Wij zorgen dan wel voor de plaatjes en de eindredactie.