Wij zijn een groep studenten aan de Media en Entertainment Management academie. Voor ons huidige project moesten wij een nieuw technologisch product bedenken. Het is weliswaar een fictief product, maar het moet enigszins uitvoerbaar zijn. Nu of in de korte toekomst. Graag zouden wij feedback en tips willen ontvangen met betrekking tot de gebruikte technologie en het totale concept.
Ons concept. Lego Digital Playcenter
In het kort ons concept:
Een opvouwbare/oprolbare speelmat met daarin verwerkt een flexibel 3D LCD display, die drie dimensionale grafische afbeeldingen en animaties kan laten zien.
Op het flexibele 3D LCD display wordt een transparant lego bouwmat geplaatst. Op deze bouwmat zullen de kinderen hun objecten bouwen, dit zal het scherm herkennen en zodra het object van de speelmat los gekoppeld wordt komt hiervoor een driedimensionale afbeelding voor terug.
De omgeving kan zich automatisch aanpassen aan het object als de gebruiker hiervoor kiest. De omgeving verandert in een thema gerelateerd drie dimensionaal geanimeerd landschap. De omgeving is interactief en reageert op objecten en verbale commando’s. Natuurlijk kunnen de kinderen ook zelfstandig stap voor stap de omgeving aanpassen.
De mogelijkheden voor het Lego Digital Playcenter (LDP) zijn eindeloos. Er kunnen hele steden worden gebouwd, dankzij een connectie met het Internet kunnen er spellen tegen anderen gespeeld worden, De gebruiker kan een simpel bouwwerk aankleden met uiteenlopende lego thema’s ( piraten/middeleeuwen).
Als u ons een e-mail stuurt, dan sturen wij een document met uitgebreide informatie over ons productidee
Met vriendelijke groeten,
Rick van der Poorten
Media & Entertainment Management
INholland University location Haarlem
02400226@student.inholland.nl
rickvanderpoorten@wanadoo.nl
vdpoorten@wanadoo.nl