Neoweb.nl
Neoweb wetenschapsforum. Duurzame technologie en innovatieve wetenschappelijke onderwerpen. => Huiswerk en Practica. Vragen over natuurkunde, scheikunde, biologie en wiskunde of statistiek (het Beta hoekje) => Wiskunde => Topic started by: loadrunner on March 19, 2011, 06:19:32 PM
-
Nieuwe theorie? (net over zitten nadenken)
Ik zie heel graag een theorie die mij ongelijk kan geven, of iemand die mij kan vertellen of ik wel of geen ongelijk hen :laugh:
Het grootste getal is niet oneindig.
Het grootste getal is een "9" met daarachter net zo veel negens, als het aantal deeltjes in het universum( die dan een "negen" representeren).
Je kan er dan niet een "één" bijoptellen, want je hebt alle deeltjes die er bestaan al gebruikt voor de lange rij "negens"
En als het getal een naam krijgt, is er alweer een groter getal, aangeszien je bij een "getal" altijd een "1" kan optellen.
net als het getal oneindig
∞ + 1 zou eigenlijk niet kunnen, maar het is dus een vergelijking die je kan noteren, dus kan er een getal bij worden opgeteld. ook al zou het antwoord bij deze zijn. ∞+1 = ∞+1
Bij het grootste getal kan geen "1" worden opgeteld. want het kan geen symbool hebben die het voorsteld.
Maar mag ik dan ook aannemen, dat het dan "null" kan vertegenwoordigen? "null" is het getal dat een lege niet bestaande verzameling voorsteld. het is minder dan 0 (omdat er met 0 gerekend kan worden) en "null" is eenvoudig het niet bestaan van iets. (ik noem het hier "null" omdat dat in de computerkunde bekend staat als {geen "1"} {geen "0"} dus een computer die uitstaat en geen berekening doet.
In dat geval heb je een cirkeltje rond. als je bij het allergrootste getal 1 optelt, dan heb je 1.
En dat maakt dan dat 1 het allergrootste getal is.
mss kunnen we het schrijven als "01"
(en dan moet ik er morgen weer over nadenken, intussen jullie, soms duurt het even voordat je kijk ergens op verbetert -lees: mijn kijk ergens op-)
-
haha.. leuke vondst.
Maar als je nu voor ieder deeltje niet 1 rekent, maar 2.... dan is het grootste getal in één keer al 2 keer zo groot !!
∞ * 2
En als je voor ieder getal het totale getal neemt, dan wordt je getal zelf nog groter
∞2
Maar waarom zou je dan niet
∞∞ doen?
of 2*∞∞*∞
of .. etc..
-
(∞•∞)∞
haha, dat is volgensmij de ruimste verzameling die er bestaat.
Zouden we niet een symbool moeten hebben die "voor altijd" betekend?
∞ is oneindig, maar dat is op t moment oneindig, en even later kan het al weer achterhaald zijn.
Maar dan begin ik ineens een dimensie erbij te pakken. Daar ga ik over na denken.
(als de wetenschap dit toelaat)
Een 4 dimensionele formule. :o . (om dan de inhoud te berekenen van de kubus die als mijn profielafbeelding staat)